על הקורסים במרכז תרפיית אורגון

"למדתי בקורס תרפיה אורגון אצל לוס נוואי. הקורס הביא אותי לדרך חיים, גרם אצלי לשינוי, ראיית העולם כפי שהוא והבנת האדם עם כל מחשבותינו ופחדיו אשר גורמים לו להתנהג בצורה מסויימת ולבנות לעצמו את תסריט חייו. כך בקורס למדתי טכניקות של תרפיית אורגון להביא למודעות ולשינוי אצל האדם יחד עם טיפול פיזי שמשלים את הריפוי. לוס מלמדת את הקורס באהבה, נותנת אותו באופן מלא עם כל סודות המקצוע ועם המון אכפתיות. הקורס לגמרי ענייני בלי בלבול מוח ולכן הרווח שלי כתלמידה היה ענק. אהבתי ונהניתי ללמוד את הקורס ובעיקר את העובדה שלוס לא התפשרה כדי שנבין ונגדל להיות תרפיסטים אמיתיים ועמוקים. אני חבה את היותי תרפיסטית כזו ללוס!
זה לא עוד קורס אינסטנט ושיטת אינסטנט! לכאן צריך להגיע עם רצון אמיתי לרפא את האדם!"     
רחל בנימיני  
 


"את לוס פגשתי לראשונה בעקבות תאונת דרכים, ואחרי תקופה ארוכה ללא מענה לפציעות ולכאבים שעברתי. בתהליך שעברתי יחד איתה בטיפולי תרפיית אורגון הגעתי למקומות שלא חשבתי שאוכל להגיע גם בהחלמה הפיזית ומאוחר יותר גם בהתפתחות האישית והמקצועית. היום גם אני מטפלת בשיטה ויותר משמחה להעביר הלאה את כל מה שלמדתי....מנסיוני האישי ומעוד הרבה אנשים שהכרתי שטופלו בתרפיית אורגון, יש לשיטה את האפשרות לשנות חיים שלמים, דרך למידה של ריפוי עצמי וסביבתי, חיבור לעצמנו וליעוד שלנו, ובכלל אפשרות להרגשה יותר שלמה ונכונה עם עצמנו."     מאי


"הלימודים אצל לוס היו שנים שממש עיצבו את המשך חיי... עם כל הידע של האנטומיה, האנרגייה, שיטות הטיפול ועוד.  לוס בעיקר למדה אותי על אהבה. כמו אמא אדמה רואה כל אחד מתלמידיה שנותנת לו בדיוק ובדיוק את מה שהוא או היא צריכים בשביל להיות הכי הם. עם ביטחון, כנות וידיים אוהבות. לוס ככ מקצועית בעומק של הלימוד והנושאים השונים ומלמדת ממקום ככ נקי ומקצועי כך שממש אני סומכת על כל התלמידים שסיימו את הלימודים אצלה בשביל לבוא אליהם לטיפול בגלל שאני יודעת שהם קיבלו את ההכנה הכי מדוייקת שיש על עבודה עם נפש וגוף..."     ציפי


"כעבור הרבה זמן של מחשבה ודגירה על איך אני הולכת לבטא קשר כל כך עמוק עם לוס, הבנתי שבעצם כל העניין הוא לתאר את החוויה שעברתי בקורס של תרפיית אורגון..
להתחיל קורס של תרפיית אורגון זה כמו להתוודע לעולם חדש. בסרט מטריקס יש את הקטע שמורפיוס אומר לניאו שברגע שהוא לוקח את הגלולה האדומה הוא יתוודע לעולם ולעומקו האמיתי.. כך הרגשתי כשהתוודעתי לעולם דרך תרפיית אורגון. ברגע שהתחלתי להכיר יותר את הגוף, את המושג אנרגיה, את היקום, מהם תהליכים, את הזמן- הבנתי שכל מה שידעתי הוא אפסי וכל מה שאני אדע הוא אפסי לעומת גודל ומורכבות היקום. רק שיחד עם תחושת האפסיות הגיעה גם תחושה של אושר וסיפוק.. למדתי מהי חמלה, אהבה, צחוק, מיניות ועוד– גם אם אני עדיין מרגישה כזוחלת בכולן, ברור לי שזה הקצב שלי ואני נרגשת להבין ולחוש עוד כמה יש לי ללמוד ולגלות. הלימוד של תרפיית אורגון חשף ידע אינסופי שלעיתים רבות בלבל והרגיש כמרדני מידי.. כעת כשאני כבר מטפלת, אני מבינה שלוס בחוכמתה הרבה העניקה לנו בסיס איתן ממנו נוכל להרקיע כל אחת בצבע האישי שלה. אין הרבה מורים נטולי אגו שמלמדים את התלמידים שלו את ההתחלה ומאפשרים להם ליצוק את עצמם לתוך הטיפול ולעוף עצמאית.. לכל אורך הדרך, לוס תמכה והובילה אותנו לחקור, להטיל ספק ולהעמיק את הידע. היום ברור לי שככל שנחקור ונתעמק, ככל שנעיז ונאמין, ככל שניצוק את עצמנו לתוך הטיפול- כך נוכל להגיע ליותר אנשים וללמד אותם מהי אהבה אמיתית ללא גבולות וללא התניות, מהי חמלה מלאה כלפי עצמינו שתוליד חמלה כלפי האחר, איך לנוע בזמן בקצב שלנו, למצוא את האיזון בין המחשבה לרגש ובעיקר איך לחוש סיפוק מכל מי שאנחנו בכל רגע נתון. לוס, תודה על הצחוק, הנתינה, הקירבה חסרת הגבולות, על היחד והלבד, הסבלנות והחמלה.. תודה שחשפת בפניי את ציפורן היקום.. תודה שחקרת והעזת, תודה שעל אף כל המכשולים בדרך- היית תמיד אמיתית עם עצמך. האור שלך מאיר את כולנו ואת כל המטופלים שלנו והמטופלים שלהם.. אפקט הפרפר על באמת. אוהבת..."     
שני שרמן

 

על הטיפולים אצל לוס

"הייתי מטופלת  בשיטת תרפיית אורגון אצל המטפלת המדהימה לוס נוואי.  הכרתי את לוס דרך חברה שלקחה אותי אליה ברגעים של ייאוש שהתבשרתי בבשורת איוב לגבי מצב בריאותי. הייתי נטולת תקווה וחסרת אונים והמוות הצטייר למול עיניי. הגעתי לטיפול הראשון משוועת לאמונה וכך היה, נכנסתי אל לוס עם נפש שבורה ויצאתי מלאת כוח ואנרגיות מחודשות לחיים. 
הייתי בסדרת טיפולים רפואיים בעקבות מחלה מאוד מאוד קשים ואינטנסיביים שגרמו לי להרגיש חלשה ותשושה, ולאחר הטיפול המשולב של לוס המדהימה צעדתי לאורכו ורוחבו של רחוב שנקין מלאת כוח פיזי ונפשי. קיבלתי מתנה כוחות מחודשים. 
זהו טיפול שתורם לגוף ולנפש, היום אני לאחר 13 שנה של טיפולים אינטנסיביים בתרפיית אורגון אצל לוס מדי חודש בחודשו, יכולה להעיד בוודאות שהטיפול שינה לי דפוסי התנהגות, תזונה, חשיבה וקיבלתי את חיי בחזרה. אלף מילים לא יהא בכוחן להביע את תודתי העמוקה למטפלת ולשיטת טיפול תרפית אורגון."     

 


"אני זוכרת את הפעם הראשונה שהגעתי ללוס, זה היה בתקופה קשה ואחרי אכזבה גדולה שהלב עבר.
נכנסתי לחדר ולוס הביטה בי , בפנים הייתה אנחת רווחה הרגשתי שסוף סוף הגעתי למשהי שרואה אותי, את כל כולי, משהו בי ידע מיד שאני יכולה להאמין לה ולסמוך עליה ושהגעתי למקום הנכון.
הרגשתי שייכות ובית לראשונה תחושה שתמיד חפשתי.
בטיפול עם לוס אני מרגישה שהיא פשוט הציגה לי מראה ואמרה לי הנה זאת את.
עכשיו מה את עושה עם זה?
אני מודה שזה היה לא תמיד פשוט כי המראה הייתה מאוד גדולה ואני הרגשתי כל כך קטנה.
לוס לא וותרה לי ואכשהוא הכוח רצון שלה פגש אותי במקום בתוכי שלא ידעתי על קיומו שגם לא מוותר.
גיליתי כוח רצון וגיליתי המון יכולות שלא העזתי לחשוב או לראות אותן.
היא כוונה אותי לדרך ולמהות של הנשמה שלי, היא הייתה הראשונה שעזרה לי לעלות על שביל היעוד שלי ולא וותרה לי לרגע.
היא למדה אותי להרגיש אחרי שנים שהייתי מאוד קשה בתוכי.
והיא אהבה יותר ממה שאהבתי שאת עצמי עד שהיה קשה לי כבר שלא להדבק באהבה הזאת.
אני מודה ללוס על המראה הזאת, היא אחד האנשים המשמעותיים שפגשתי והגיעו לחיי והלב שלה הוא ענק.
הכוונה שלה נקיה וכל מה שהיא רוצה לעשות בעולם זה ריפוי.
בגלל היכולות שהיא הגיעה איתן לעולם של אדם שרואה מעבר , אינטואיציה ומהפכנות פנימית וחיצונית היא עושה את זה בעוצמה ובנתינה גדולה.
בורכתי בלוס ואני מודה על כך מכל ליבי."     
מירב כהן


 

"A couple years ago I was in a big life changing moment and needed to feel grounded and make sense of what was happening in my life.

Through my good friend I came to Lus Nuway. She did a session with me which was exactly what I needed. Though Lus and I communicated mostly through are hands and feet;) I totally understood what she meant. It came out that I needed a reflection on my situation. Lus helped me to put my puzzle pieces back together. At the time she gave me advice to study something. Anything:) I had no idea what I wanted to study and couple months after her visit I found myself in a yoga teacher course. I needed to study again.

It was the message I needed and it was the treatment that helped me heal my open wound."     Natalie, The Netherlands

 

"אחרי טיפול של כמה שנים אצל לוס, הגעתי אליה גם במהלך ההריון הראשון שלי. 
בחודשים מתקדמים גילינו שהעוברית שלנו במנח עכוז. 
הייתי מודאגת מחוסר השליטה על התהליך ומכך שאגיע לניתוח קיסרי. 
עברתי עם לוס תהליך מדהים של הכנה מנטלית, רגשית ופיזית לקראת הלידה. 
היא הובילה אותי למקום של קבלה את המצב הקיים, לחיות איתו בשלום ולהבין שרק מתוך מקום של השלמה יגיע השינוי. 
התהליך איתה חיבר אותי להבנה ולקבלה שכל סנריו הוא אפשרי. 
והשינוי אכן הגיע. עברתי היפוך חיצוני בהצלחה רבה. 
יום הלידה הגיע. הגעתי ללידה בטוחה ושמחה. 
עברתי לידה טבעית מדהימה ומעצימה. 
לוס אהובה, היית איתי לאורך כל הדרך. חיזקת והקשבת. חיברת אותי לעצמי, להריון ולבת הקטנה שלי שהייתה בפנים. 
תודה על האמת והדיוק."     
קרן מחלב בשארי

 


"היתה לי תקופה לא פשוטה בה היו לי הרבה שאלות ויחד עם כל החוסר ודאות שהרגשתי גם התוספו לזה כל מיני אירועים חיצוניים שהכבידו על העומס שלי ובסוף נוצרה אצלי חרדה שליותה אותי כל יום כל הזמן . במסגרת החרדה היו גם התקפי חרדה בהם באמת הייתי בטוחה שאני הולכת למות כל פעם. חזרתי ללוס. הייתי אצלה שלוש שנים, הפסקתי וכשהחרדות חזרו חזרתי אליה כי ידעתי שמשהו בחוזק שלה באמהות שלה, ובראיה שלה אותי יוכל לעזור לי . גם זכרתי שהטיפול שלה מרגיע ומחבר אותי שוב לעצמי. היא אמרה לי שהתקף חרדה זה בסך הכל גל שצריך לדעת להתנהל איתו. נתנה לי שיטות איך להתנהל איתו. טיפלה בי בשיטה שלה שמאזנת את האנרגיה בגוף וזה התיישב בול כי חרדה היא עודף אנרגיה בגוף שהגוף רק מחפש איך לפרוק אותה. אמרה לי שוב ושוב לא לקחת כדורים שאני לא צריכה שזה יעבור מעצמו ואחרי שזה יגמר אני אכיר בכוח שלי שעברתי את זה בלי לקחת כדורים. והיא צדקה בכל מילה. עברתי את זה לבד בלי כדורים. יותר מזה היא גם אמרה שהחרדה משילה ממני שכבות ומעכשיו אני ארגיש יותר את החיים, ואת עצמי והיא צדקה. אני זוכרת שלוס הייתה שם בשבילי בתקופה הקשה והמבולבלת הזו והזכירה לי כל הזמן את הכח שלי לרפא את עצמי ואת החיבור לחיים."     לינוי אלבכר דביר

 

על התרפיסטים בתרפיית אורגון

"ציפי היא קוסמת אמיתית. היא מהאנשים האלו שיש להם יכולת לשנות אנרגיה ודפוסים לאנשים אחרים ברגע. עברתי אצלה מספר טיפולים ובכל פעם יצאתי מחוזק, מלא חיים ועם אנרגיה חדשה ונקיה. בלי להגזים היא המטפלת הכי עוצמתית שעברתי אצלה טיפול עד היום. היא ממש מחזירה את האמון בקסמים וכוחות על. באמת."

 


"ציפי היחידה שהצליחה לרפא את הכאבי בטן המסתוריים שליוו אותי במשך 10 שנים, נתנה לי תפריט שובר מוסכמות וכבר 3 שנים מאז הטיפול היחיד שעשתה לי לבטן והכאב לא חזר. מדהימה ורגישה, צנועה ומוכשרת ברמות."
 


"הייתי אצל מאי בכמה טיפולים ובזכות הדיוק שלה באיבחון, מילים ומגע היא עזרה לי לצאת ממקום מאוד חשוך של דיכאון לשינוי גדול בחיים. 
מאי מאוד אמיתית, ענווה ומדוייקת ויכולה לכוון ממש טוב בתהליכי החיים פיזית ונפשית."     
ציפי     
 


"את שני הכרתי כמלווה של בני השלישי בגן ב"תכנית אור". את המפגש הראשון בינינו (שעסק בכלל בילד), לא אשכח; פגשנו בחורה עדינה ומחייכת אך חדה כתער! היא דיברה בצורה ישירה מאוד אך בשפה אחרת, שמעולם לא שמעתי קודם. פתאום הדברים קיבלו שם, הכל היה "על השולחן"; היתה לי מן תחושה, שמלווה אותי עד היום, של הבנה מבלי להבין עד הסוף – מעין ידיעה שזה נכון מבלי לדעת לפרק את זה. לקח לי זמן להבין את עומק הדברים ולהכיר בדיוקם.
כיום אני מטופלת אצל שני מזה מספר חודשים, בתחילת הרבע השני של הטיפול. התהליך עם שני הפיח בי רוח של מודעות. איפשר לי להסתכל ב-"zoom out" על חיי ולראות את חוסר האיזון הקיים בין מוקדי חיי השונים. תוך מספר טיפולים הצלחתי להעביר משקל מכאן לשם ולהיות נוכחת בכל מקום תוך התכוונות מלאה לדגשים שקיבלתי ממנה.
התהליך איתה כעת הוא חלק ממני, חיי בתוכי בכל רגע. מטלטל אותי אבל אני שמחה בו. גורם לי להסתכל על עצמי אחרת, חושף בפני אט אט את מי שאני באמת. מעכב אותי בקבלת החלטות נכונות עבורי, גורם לי לקחת יותר אחריות על חיי, להוביל את עצמי בדרכי – שני מציירת לי תלם אליו אני חוזרת בכל פעם שמתרחקת.. ויעד ברור. היא מלמדת אותי להתבונן ברגשותיי, לכבדן ולחפש את המקור. מלמדת אותי לבחור ומזכירה לי תמיד שלכל בעיה פתרונות רבים.
שני מוליכה אותי צעד אחר צעד במסע המרתק הזה – מאירה, מכוונת, מושיטה יד ומשענת כשצריך. היא בשבילי מקום מרגיע ובטוח, יודע ומאמין! נותנת לי תקווה לשינוי ונוטעת בי אמונה שיכול להיות אחרת. זכיתי בה."


"קיבלתי טיפול של תרפיית אורגון מרחל בנימין. קשה להסביר אבל הגעתי במצב קצת מיואש הרבה דברים שלא מסתדרים הכאיבו לי ואבדתי את התקווה. בעקבות הטיפול הרגשתי את עצמי כמו שהייתי לפני כן חזרה לי השמחה שלי. כבר כמעט שכחתי מי הייתי."
 


"תרפית אורגון עבורי היא מעין תרופת הפלא, נתקפתי לפני שנה בכאבים בצואר כאב שמעולם לא חויתי, מעין דקירה חדה ומעיקה, פניתי לרחל בנימין שמטפלת בתרפית אורגון וביקשתי את עזרתה בטיפול שיקל על מכאובי, רחל טיפלה בשיטת התרפיה ולתדהמתי הכאב שכך ולאחר יום נעלם כלא היה, ולכן תודתי והערכתי נתונה הן לשיטת טיפול והן למי שמיישם אותו ומביא לריפוי הגוף והנפש.""עינב היקרה טיפלה בי לתקופה של כשנה שבה עברתי מסע מדהים לתוך עצמי של ריפוי, שחרור, מודעות וקבלה. 
הטיפול היה מגע , שיחה ואיזון אנרגטי וכל פגישה יצאתי חדשה עם עוד שכבה שירדה ממני. גם בגוף וגם בנפש. 
רוצה להמליץ למי שמרגיש רצון להעמיק את החיבור לעצמו, לשחרר טראומות ישנות ולאזן את החיים להורמונים יותר. 
הטיפול אצל עינב משלב עבודה של שיחה, מגע והילינג עם המון אהבה ומקצועיות . 
כשסיימתי את התהליך חוויתי שינוי מיידי בחיים גם בגוף וגם בעשייה שרציתי להתעסק ואני מודה לה על היותה אדם מדהים, מכיל ומדוייק ועל הטיפול עד היום."     
בר עמר
 

"לעינב הגעתי לטיפול ראשון במהלך טיפולי פוריות שעברתי. 
כבר בתחילתו הבנתי שהוא יהיה מפגש משמעותי, אבל לא ידעתי עד כמה. 
השיחה בינינו הייתה פתוחה, זורמת ומדויקת. 
עינב הצליחה, בדרכה המיוחדת והכנה, לקלף לאט לאט את קליפת הנפש שלי. 
בטיפול הפיזי עברתי חוויה מאוד מיוחדת. המגע של עינב בשילוב הנשימות, היה עוצמתי ונוכח מאוד. הוא פתח הרבה חסימות רגשיות ופיזיות. 
יצאתי מהטיפול מחוברת ומלאה באהבה ואופטימיות. 
כתבתי בסיומו לעינב פתק ובו רשמתי "תודה. זה מתקרב".
אחרי חודשיים נכנסתי להריון. 
עינבי אהובה, מלאי את הייעוד שלך בשמחה. נועדת לטפל ולהעצים. 

תודה."     קארין
 

תודה גדולה לרחל בנימין, על העזרה בכתיבת התוכן ובתהליך בניית האתר