חיבור האדם מאת לוס נאווי

על התרפיה ותפקידה לחיבור האדם לייעוד הפנימי שלו. דיבור- חיבור.
 

כשאנו מדברים על הזמן הזה, הזמן החדש שלנו, אנו יכולים לציין שכן! יש עולם חדש לא רק במדינת ישראל, אלא, בכל העולם.

שברו לנו את השגרה, הכניסו אותנו לפחד, הכניסו אותנו לחרדה, לחוסר וודאות, לקושי כלכלי. כן, יש לנו עידן חדש! לכן לא צריך לעשות ספקולציות ש"אוטוטו צבא" ו"אוטוטו הסינים יכבשו אותנו" ו"אוטוטו ישימו צ'יפים" ו"אוטוטו 5G " כי זה כבר קיים! אנחנו לא אותו דבר! הכניסו לנו את חוסר הודאות כלפי עצמנו: מי אני? מה התפקיד שלי? איך לעשות את היעוד שלי?

ומה שאני פוגשת כל הזמן הוא:  איך להמשיך.... אנו לא ממשיכים! אנחנו בתוך שינויים! ובתור תרפיסטים אנו צריכים לגרום לאדם לחפש באלו דרכים לבטא את הייעוד שלו.

להמשך קריאה...

הקשר שבין תרופות לאלצהיימר מאת לוס נאווי

על הקשר שבין תרופות הניתנות לשימוש יומיומי לבין התפתחות אלצהיימר ודמנציה.
 

למה בשנים האחרונות יש עוד ועוד מקרי אלצהיימר, פרקינסון ודימנסיה?
ולמה הרופאים לא מיידעים על סכנות התרופות היומיומיות ולמה זה משפיע על ילדנו?

מחלת האלצהיימר הגיעה לממדים של מגיפה. במחקרים האחרונים שפורסמו (כגון מחקר ארוך טווח של university of Washington and Group Health) מתברר שיש הרבה סוגים של תרופות יומיומיות כמו תרופות נוגדות כולסטרול, תרופות נגד לחץ דם, אנטיהיסטמינים, תרופות פסיכיאטריות, תרופות הרגעה, תרופות נגד כאבים תרופות לתסמונת המעי הרגיז (IBS) ותרופות שלפוחית השתן שאם לוקחים אותן לזמן ממושך עלולות לגרום לאלצהיימר, דמנציה וכו'.

להמשך קריאה...

הקשר בין הצ'אקרה הראשונה והשנייה לשריר הפסואס מאת לוס נוואי

על המתח שבין הצ'אקרות הראשונה והשנייה, שבין הגופני לאינטלקטואלי, של החיפוש אחר סיפוק. על השימוש בשריר הפסואס, המחבר בין שתי הצ'אקרות, ליצירת תהליך אנרגטי של מתח, פריקה והרפייה, לצורך מציאת הייעוד האמיתי שלנו ולהגיע לסיפוק.

צ'אקרה ראשונה, צ'אקרת השורש היא חיבור לאמא אדמה. צ'אקרת השורש מתחילה באופן רגשי עם התהליך של בניית הליבידו. תהליך שמתחיל עם ההנקה. הנקה כצורך לקחת מה שאני צריך לחיים ולהוציא מה שאני לא צריך דרך פי הטבעת. בלי אוכל אנו לא יכולים לשרוד, בלי לספק את הרעב, בלי לספק את הצורך אני לא יכול לשרוד.

הצ'אקרה השנייה נקראת צ'אקרת החיים והמוות. לפי ההודים, הרוח באה משם לחיים ומשם הרוח גם יוצאת. צ'אקרה זו יושבת על מערכת הרבייה ומכאן אפשר להבין כמה היא קשורה למערכת המין, לצ'אקרה הראשונה. להמשך קריאה...

גילויים על ההשפעה של הקרינה הסלולרית מאת לוס נאווי

על מקומו של הטלפון הסלולרי בחיינו, על ההשפעות הפיזיות, הפסיכולוגיות, החברתיות והאנרגטיות שלו עלינו. כיצד אנחנו יכולים לשמור על העצמי שלנו כאשר הטלפון הסלולרי תופס חלק כל כך משמעותי מהיומיום שלנו.
 

במאמר זה אציג את הגילויים האחרונים מהבדיקה האנרגטית של תרפיה אורגון בנושא הקרינה הסלולרית והשפעתה.

הטלפון הסלולרי הפך להיות חלק מהחיים שלנו. בלתי אפשרי היום לחשוב לחיות בלעדיו. כיום ההתמכרות דרך הטלפון הסלולרי להיות בקשר עם אנשים, להיות בקשר עם ידע מיידי הפכה להיות מחלה. לא ניתן כמובן להחזיר את הגלגל אחורנית ולכולנו יש את אותו הצורך...

במסגרת זו אנו חייבים להכיר מה הקרינה עושה לגוף שלנו, לנפש שלנו ובאופן יותר מדוייק לתא בגוף האדם. להמשך קריאה...